MİSYONUMUZ

Alphan İnşaat ,60 yıldır nesilden nesile geçen bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın gururu ve onuru içindedir. Kurulduğu günden itibaren yapı işleri konusunda üretim yapan profesyonel kadroya sahip olan şirketimiz; İnsanların huzurla yaşayabilecekleri yapıların Dekorasyon, Tasarım İnşaat işlerini yapmaktadır. Hizmetlerimiz kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede inşaat sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Alphan İnşaat Tasarım, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. Kaliteli ve huzurlu yaşanabilecek alanlar inşa ediyoruz.

Alpaslan BAYRAKTAR
ALPHAN Tasarım Dekorasyon İnşaat Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti.

VİZYONUMUZ

Kurum olarak hedeflerimizden bahsedersek ilk sıraya müşterilerimizin kurumumuza olan güvenini artırmak her zaman ilk hedefimiz olmuştur. ikincil olarak projelerimizi kalite anlamında bir üst seviyeye taşıyıp , aynı zamanda kaliteyi bozmadan iş hacmini büyütmek kurum olarak en önemli hedeflerimizdendir.

Artık beton bloklar yaptığımız için bize kızıyor olabilirsiniz. Ama işimizin bu olduğunu fakat kurum olarak doğayı, yeşili, suyu, toprağı seven bir firma olduğumuzu ve böyle devam edeceğimizi söyleyebiliriz. Örneklerini bitirmiş olduğumuz projelerde bol bol yeşil alana yer verdiğimizi görebilirsiniz.

Bir aile şirketi olarak kurulan firmamız bu doğrultudan çıkmış olup gerçek kişiler ile tüzel kişiler ayırt edilmiş, ilerleyen dönemlerde de bu ayrımın daha çok yapılıp vatana, millete ve devlete daha çok istihdam sağlayan bir kurum haline gelmesini hedeflemekteyiz.

Salih BAYRAKTAR
ALPHAN Tasarım Dekorasyon İnşaat Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti.

EKİBİMİZ

MAHMUT BAYRAKTAR
KURUCU / YÖNETİCİ

ALPASLAN BAYRAKTAR
YÖNETİCİ

SALİH BAYRAKTAR
YÖNETİCİ

oğuzhan bayraktar
şantiye şefi